پرسش و پاسخ هابیشتر بخوانید...

 آپ تل به عنوان یک پروایدر سراسری در کل کشور توان ارائه سرویس را دارد. در حال حاضر نیز در اکثر استان های کشور آماده واگذاری سرویس است.


ما به مشترکین به عنوان سرمایه اصلی نگاه می کنیم. پس آماده شنیدن بازخورد شما در مورد سرویس های ارائه شده هستیم.


همواره خود را در حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و حریم خصوصی مشتریان مسئول می داند و تعهد کرده که در هر شرایطی از افشای اطلاعات شخصی کاربران خودداری کند.

سرویس مورد نظر را سفارش دهید و در پرتال مشترکین ثبت نام کنید . همکاران ما با شما تماس گرفته و ادامه روند را پیگیری می کنند.

هزینه مکالمات بصورت شارژ (Pre-paid) خواهد بود و از نظر هزینه در بالاترین قیمت ۱۰ % از مخابرات ارزانتر خواهد بود.

یکی از مهمترین مسائل دنیای کنونی سرعت سرویس دهی بر اساس نیاز مشتریان است. ما با درک این مهم سعی داریم سرویس های خریداری شده را پس تکمیل مراحل ثبت نام در کمتر از چند ساعت تحویل نماییم حتی در روزهای تعطیل!

در واگذاری ترانک های آپ تل محدودیت استفاده از پروایدر اینترنت وجود ندارد

ویپ یک روش برای تبدیل سیگنال های آنالوگ صوت به داده های دیجیتال است که از طریق اینترنت (شبکه – IP) منتقل می شوند. یک روش رایگان برای برقرای ارتباطات تلفنی در هر جای دنیا است.

بله، یک تلفن VoIP می تواند برای تماس با هر تلفنی استفاده شود و مهم نیست در چه مکانی قرار دارد. اتفاقاً تماس های بین المللی با استفاده از VoIP ارزانتر از سیستم های معمول است.

کاربران اغلب صرفه جویی در هزینه ها را به عنوان دلیل اصلی استفاده از VoIP بیان می کنند، اما دلایل دیگری هم وجود دارد. یکی از این دلایل، انعطاف پذیری سیستم های VoIP است، به طوری که شما می توانید یک شماره ثابت و یکسان داشته باشید و در هر نقطه ای از دنیا که باشید به تماس های خود پاسخ دهید. VoIP همچنین قابلیت سفارشی سازی و مدیریت بالایی دارد این ویژگی به خصوص برای شرکت های کوچکی که در حال گسترش هستند مناسب است.