تعمیر و نگهداری

با سلام و وقت بخیر  به اطلاع میرساند در تاریخ1399/8/12 از ساعت 22 الی 24 به جهت بهبود خدمات سرور به حالت تعمیر و نگهداری وارد میشود و به مدت دو ساعت قادر به دادن خدمات نیستیم  لذا از صبر و شکیبایی شما ... ادامه مطلب »

2nd Nov 2020
قطع شدن سرویس ها

سلام و عرض ادب خدمت سروران گرامی با توجه به مشکلات به وجود امده از سمت دیتاسنتر متاسفانه سرویس دهی تا اطلاع ثانوی مقدور نمیباشد ما سخت در تلاشیم مشکل را به زودی حل نماییم لذا خواهشمندیم تا رفع ... ادامه مطلب »

12th Sept 2020
تعرفه پنل پیامکی

                      شرکتی                        اقتصادی                           پایه             تعرفه ها بر اساس تومان                        تومان 14                               16 تومان              ... ادامه مطلب »

22nd Jun 2020
اطلاعیه افزایش قیمت سرویس ها

  با سلام همراهان گرامی با نوجه به اعلام دیتاسنتر و افزایش قیمت ها به اطلاع میرساند تمامی تلاش ما تا به امروز نگهداری کیفیت سرویس ها و همچنین ارتقای تجهیزات زیرساختی به منظور افزایش رضایت ... ادامه مطلب »

21st Jun 2020
صندوق صوتی فارسی

سلام وقت بخیر  فایل عمومی صندوق صوتی به زبان فارسی توسط صدا پیشه ضبط وارسال گردیده است لذا از عزیزانی که مایل هستند صندوق صوتی خود را به فارسی تبدیل کنند تقاضا داریم تیکتی مبنی بر این مورد به ... ادامه مطلب »

7th Jun 2020
قوانین و مقررات استفاده از سرویس ها و خدمات نوین ویپ (آپ تل)

قوانین و مقررات استفاده از سرویس ها و خدمات  – این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. – جهت سفارش خدمات آنلاین،عضویت و ورود به پنل کاربری الزامی می باشد. – مسئولیت حفظ رمز عبور با ... ادامه مطلب »

1st Jun 2020
راه اندازی ناحیه کاربران سیستم تلفنی نوین ویپ (آپ تل)

  با راه اندازی ناحیه کاربری از این پس تمامی درخواست پشتیبانی و فروش جهت ارائه خدمات مکتوب و مطلوب از این قسمت انجام خواهد شد  شما می توانید از خدمات یا سرویسهای ما قبل از خرید با عضویت در این ... ادامه مطلب »

26th Apr 2020