دانلودها راهنما، برنامه ها و سایر فایل ها

قسمت آرشیو دانلود برای همه آموزش ها، برنامه و سایر فایل هایی که شما برای سایت خود و راه اندازی آن نیاز دارید، ‌وجود دارد.

بخش ها

سافت فون (3)
از این بخش می توانید سافت فون مد نظر خود را دانلود نمایید
سامانه پیامکی (3)
آزمایشگاه پلاگین و افزونه های پیامک

محبوب ترین دانلود ها

Phone for Windows 16
3سی ایکس نسخه 16 جهت استفاده در ویندوز
اندازه فایل ها: N/A
3CX Android App
سافت فون 3cx نسخه 16.2 اندروید7 به بالا
اندازه فایل ها: N/A
پلاگین اس ام اس EDD
وارد بخش افزونه‌ها> افزودن شوید، افزونه را آپلود نمایید و بعد از نصب شدن افزونه را فعال کنید. وارد بخش تنظیمات پیامک شوید> نام درگاه ارسال پیامک ippanel انتخاب نمایید و نام کاربری و رمز را می بایست، نام کاربری و رمز ورود به سیستم قرار دهید و شماره ارسال کننده پیامک را 3000505قرار دهید زیرا این خط خدماتی بوده و قابلیت عبور از پیامک از بلک لیست بروی این خط فعال است.
اندازه فایل ها: N/A
افزونه پیامک گرویتی فرم
بعد از نصب افزودنه پیامک گراویتی فرم وارد بخش > فرم‌ها > اطلاع‌رسانی پیامکی شوید > وارد پیکربندی تنظیمات سامانه پیامک شوید. • نام درگاه پیامک ارسال پیامک را ippanel انتخاب نمایید. • نام کاربری : نام کاربری ورود به پنل پیامک • رمز : رمز ورود به پنل پیامک • خط ارسال کننده : ۳۰۰۰۵۰۵ (زیرا این خط خدماتی بوده و قابلیت ارسال پیامک به شماره مسدود و بلک لیست را دارد) • مجددا وارد بخش فرم‌ها و اطلاع‌رسانی پیامکی شوید، می‌توانید برای هر فرم سیستم اطلاع‌رسانی پیامکی را فعال نمایید.
اندازه فایل ها: N/A
افزونه پیامک وردپرس WP SMS
بعد از نصب افزونه وردپرس شما گزینه‌ای به عنوان پیامک افزوده می‌شود؛ با مراجعه به بخش تنظیمات می‌توانید تنظیمات مربوط به پنل پیامک وردپرس را انجام دهید تا اتصال سایت وردپرس شما به سامانه پیامک با موفقیت انجام شود. ۱- در گام اول در سربرگ اول با عنوان general، باید شماره موبایل مدیر سایت را وارد نمایید. ۲- در سربرگ web service باید اطلاعات پنل اس ام اس را وارد نمایید، درگاه پیامک ippanel را انتخاب نمایید و شماره ارسال خط را خد خدماتی قرار دهید. 3000505(این خط خدماتی بوده و پیامک شما به شماره‌های مسدود نیز ارسال می شود) ۳- متن ارسال پیامک را از این بخش اضافه کنید، می‌توانید متن دلخواه برای پیامک مشخص نمایید تا در زمان اتفاقات مختلف به شما یا کاربران سایت شما پیامک ارسال شود. ۴- بخش features مربوط به اعلانات نوشته‌ها می‌باشد، با مشخص کردن این بخش می‌تونید مواردی مانند اطلاع‌رسانی به کاربران سایت زمان ارسال مقاله جدید یا زمانی که به نظر کاربران در سایت پاسخ می‌دهید، افزونه پیامک وردپرس به صورت اتوماتیک، پاسخ دیدگاه را به کاربر اعلام نماید. ۵- بخش notifications برای اعلان است، هر موردی که مد نظر شماست را می‌تونید با تیک زدن مشخص نمایید تا در زمان وقوع رخداد به‌صورت اتوماتیک از طریق پنل اس ام اس وردپرس برای شما یا کاربران سایت شما پیامک ارسال شود.
اندازه فایل ها: N/A